بسم الله الرحمن الرحیم "اللَّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن صَلَواتُکَ علَیهِ و عَلی آبائِهِ فِي هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِي كُلِّ سَاعَةٍ وَلِيّاً وَ حَافِظاً وَ قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِيلًا وَ عَيْناً حَتَّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَ تُمَتعَهُ فِيهَا طَوِيلا"
 
 • درگذشت جمعی از دانش آموختگان دانشگاهها و هموطنان عزیز را در حادثه سقوط هواپیما تسلیت عرض می نماییم.
  .

 • .
  .

 • هفته پژوهش و فناوری بر تمامی پژوهشگران و دانش پژوهان گرامی باد
  هفته پژوهش و فناوری گرامی باد

 • السلام و علیک یا فاطمه المعصومه
  وفات حضرت معصومه علیها السام تسلیت باد

 • کارت آزمون امتحانات پایان ترم
  .

اخبار > معاون اداری،مالی و عمرانی دانشگاه :


  چاپ        ارسال به دوست

به گزارش روابط عمومی دانشگاه پیام نور استان قم

معاون اداری،مالی و عمرانی دانشگاه :

معاون اداری،مالی و عمرانی دانشگاه :
سامانه الکترونیک نقل و انتقالات همکاران اداری و علمی راه اندازی می شود / مراکز و واحدهای پیام نور به سمت خودگردان حرکت کنند
 دکتر حسن علیزاده توانمندسازی و توسعه منابع انسانی را یکی از اهداف مهم برنامه راهبردی دانشگاه دانست و با اشاره به سند جامع منابع انسانی دانشگاه پیام نور گفت: این سند با محوریت آمایش نیروهای قراردادی بر اساس پست های موجود  در سال 98 اجرایی خواهد شد.
به گزارش روابط عمومی، دکتر علیزاده در نشست مدیران اداری و مالی استانها که امروز در سازمان مرکزی برگزار شد، افزود: نیروهای رسمی و پیمانی بر اساس ردیف استخدامی دارای پست هستند و امسال نیروهای قراردادی نیز بر همین اساس ساماندهی خواهند شد و پست های موجود، به آنها اختصاص می یابد گرچه که اکثریت همکاران دارای شناسه از سازمان امور استخدامی کشور هستند.
وی از راه اندازی سیستم نقل و انتقال الکترونیکی دانشگاه در سال 98 خبر داد و افزود: با راه اندازی این سیستم انتقال نیروها با نظم بیشتری صورت می گیرد و کسانی که تمایل به انتقال از مرکزی به مرکز دیگر را داشته باشند، پس از ارزیابی سیستمی و در صورت وجود پست خالی منتقل می شوند.
وی انتصاب پست های کارشناس مسئول و رییس اداره به بالا را مبتنی بر توانمندی لازم فرد برای احراز پست دانست و اذعان داشت: از این پس این انتصابات از حالت سلیقه ای خارج خواهد شد و فردی پست های مذکور را احراز می کند که شرایط و توانمندی لازم را برای آن پست داشته باشد.
معاون اداری، مالی و عمرانی دانشگاه پیام نور بهره وری و چابک سازی سیستم را یکی دیگر از برنامه های مهم در سال 98 دانست و افزود:  بر این اساس پست های موازی که در ساختار فعلی دانشگاه کاربردی ندارند غیرقابل تخصیص خواهد شد.
وی بر لزوم اداره مراکز و واحدها به صورت خودگردان تاکید کرد و اظهار داشت: بسیاری از مراکز و واحدهای دانشگاه اقدامات خوبی برای کسب درآمد مستقل داشته اند و دیگر مراکز و واحدها نیز باید در این راستا گام بردارند.
دکتر علیزاده پایدارسازی منابع و تنوع بخشی به درآمدها در دانشگاه پیام نور ضروری خواند و گفت: کمیته دانش بنیان و سرمایه گذاری تشکیل شده و در حوزه آموزش های آزاد و شرکت های دانش بنیان باید به شکل منسجم تری وارد شده و اقدامات موثری انجام دهیم.
وی با عنوان اینکه دانشگاه اغلب امور مربوط به استانها را به آنها تفویض اختیار کرده است، افزود: تلاش این است که دانشگاه به سمت کسب درآمدهای پایدار و متنوع حرکت کند و وابستگی به درآمد عمومی به حداقل برسد.


١٤:٠٩ - 1398/04/15    /    شماره : ١٩٥٤٧    /    تعداد نمایش : ٣٦٦خروج
قم،میدان جهاد،میدان امام زاده سید علی ، خیابان 60 متری شهدای پست،صندوق پستی: 37185-311،دورنگار: 7780138
Copyright © 2014 www.qompnu.ac.ir All rights reserved
طراحی وب سایت شرکت فن آوری اطلاعات آریانیک داده