ثبت نام بدون آزمون و صرفا براساس سوابق تحصیلی #تکمیل_ظرفیت_کارشناسی دانشگاه پیام نور از امروز 23 مهرماه الی 15 آبان ماه 97 با مراجعه حضوری به دانشگاه پیام نور( شهر مورد تقاضای داوطلب) انجام می پذیرد. متقاضیان در شهر قم به دانشگاه پیام نور مرکز قم واقع در پردیسان روبروی بوستان غدیر و متقاضیان در شهرهای سلفچگان،کهک و خلجستان به واحدهای مربوطه مراجعه نمایند
 
 • همایش ملی زمین شناسی در دانشگاه پیام نور استان قم برگزار می شود
  عضوهیات رئیسه انجمن زمین شناسی ایران از برگزاری همایش ملی با محوریت علوم زمین شناسی طی روزهای 23 و 24 آبان ماه سال جاری در استان قم خبر داد.

 • السلام علی الحسین و علی علی ابن الحسین و علی اولاد الحسین و علی اصحاب الحسین
  .

 • سال حمایت از کالای ایرانی گرامی باد
  .

 • 27 محرم دانشگاه پیام نور مرکز قم میزبان دو شهید گمنام بود (این روز هرگز فراموش نخواهد شد)
  .

 • عضویت در سامانه رسمی دانشگاه پیام نور
  .

اخبار > با حضور معاون سیاسی و امنیتی استاندار قم:


  چاپ        ارسال به دوست

روابط عمومی دانشگاه پیام نور استان قم

با حضور معاون سیاسی و امنیتی استاندار قم:

کمیسیون دانشجویی دانشگاههای استان قم در دانشگاه پیام نور مرکز قم برگزار شد 

به گزارش روابط عمومی دانشگاه پیام نور ، جلسه کمیسیون دانشجویی دانشگاههای استان قم به میزبانی دانشگاه پیام نور مرکز قم با حضور معاون سیاسی و امنیتی استاندارقم جناب آقای مهندس هاشمی ، جمعی از مسولین دانشگاههای استانی، ریاست دانشگاه پیام نور استان قم دکتر حسینی و مدیران ستادی دانشگاه پیام نور استان قم برگزار شد.

ریاست دانشگاه پیام نور استان قم در ابتدای این جلسه ضمن خوش آمدگویی و معرفی اجمالی دانشگاه پیام نور  عملکرد عمرانی،فرهنگی و علمی دانشگاه پیام نور استان قم را از ابتدای سال تشریح کرد. 

مهندس هاشمی نیز در این جلسه با اشاره به نقش دانشگاه ها در تربيت افراد نخبه و تاثيرگذار در آينده ي كشور اظهار كرد: كار علمي بايد با كارهاي فرهنگي در دانشگاه ها توام باشد.

نماينده عالي دولت در استان قم همچنين به نقش واحدهاي دانشگاهي و حوزوي در توليد علم و ترويج مولفه هاي اقتصاد مقاومتي اشاره كرد و خواستار تلاش مسئولان براي استفاده از ظرفيت هاي موجود شد.


شایان ذکر است در انتهای جلسه مسئولین و نمایندگان دانشگاههای استان به معرفی عملکرد و اقدامات مصوب خود در سطح استان پرداختند.


٠٩:٣٦ - 1397/06/14    /    شماره : ١٩٢٦٣    /    تعداد نمایش : ١٨٠خروج
قم،میدان جهاد،میدان امام زاده سید علی ، خیابان 60 متری شهدای پست،صندوق پستی: 37185-311،دورنگار: 7780138
Copyright © 2014 www.qompnu.ac.ir All rights reserved
طراحی وب سایت شرکت فن آوری اطلاعات آریانیک داده