پيامبراکرم صلى ‏الله ‏عليه ‏و ‏آله : آيا شما را از شبيه ترينتان به خودم با خبر نسازم؟ گفتند: آرى اى رسول خدا! فرمودند: هر كس خوش اخلاق‏تر، نرم‏خوتر، به خويشانش نيكوكارتر، نسبت به برادران دينى ‏اش دوست‏دارتر، بر حق شكيباتر، خشم را فروخورنده‏ تر و با گذشت‏ تر و در خرسندى و خشم با انصاف ‏تر باشد.
 
 • اعلام زمان مراسم استقبال از دانشجویان جدیدالورد(کارشناسی و کارشناسی ارشد)
  .

 • مراحل ثبت نام مقطع کارشناسی ورودیهای سال 98-97 دانشگاه پیام نور استان قم
  مراحل ثبت نام مقطع کارشناسی ورودیهای سال 98-97 دانشگاه پیام نور استان قم (مرکز قم، واحد جعفریه،واحد دستجرد ،واحد سلفچگان، واحد کهک)

 • همایش ملی زمین شناسی در دانشگاه پیام نور استان قم برگزار می شود
  عضوهیات رئیسه انجمن زمین شناسی ایران از برگزاری همایش ملی با محوریت علوم زمین شناسی طی روزهای 23 و 24 آبان ماه سال جاری در استان قم خبر داد.

 • السلام علی الحسین و علی علی ابن الحسین و علی اولاد الحسین و علی اصحاب الحسین
  .

 • سال حمایت از کالای ایرانی گرامی باد
  .

اخبار > با حضور معاون سیاسی و امنیتی استاندار قم:


  چاپ        ارسال به دوست

روابط عمومی دانشگاه پیام نور استان قم

با حضور معاون سیاسی و امنیتی استاندار قم:

کمیسیون دانشجویی دانشگاههای استان قم در دانشگاه پیام نور مرکز قم برگزار شد 

به گزارش روابط عمومی دانشگاه پیام نور ، جلسه کمیسیون دانشجویی دانشگاههای استان قم به میزبانی دانشگاه پیام نور مرکز قم با حضور معاون سیاسی و امنیتی استاندارقم جناب آقای مهندس هاشمی ، جمعی از مسولین دانشگاههای استانی، ریاست دانشگاه پیام نور استان قم دکتر حسینی و مدیران ستادی دانشگاه پیام نور استان قم برگزار شد.

ریاست دانشگاه پیام نور استان قم در ابتدای این جلسه ضمن خوش آمدگویی و معرفی اجمالی دانشگاه پیام نور  عملکرد عمرانی،فرهنگی و علمی دانشگاه پیام نور استان قم را از ابتدای سال تشریح کرد. 

مهندس هاشمی نیز در این جلسه با اشاره به نقش دانشگاه ها در تربيت افراد نخبه و تاثيرگذار در آينده ي كشور اظهار كرد: كار علمي بايد با كارهاي فرهنگي در دانشگاه ها توام باشد.

نماينده عالي دولت در استان قم همچنين به نقش واحدهاي دانشگاهي و حوزوي در توليد علم و ترويج مولفه هاي اقتصاد مقاومتي اشاره كرد و خواستار تلاش مسئولان براي استفاده از ظرفيت هاي موجود شد.


شایان ذکر است در انتهای جلسه مسئولین و نمایندگان دانشگاههای استان به معرفی عملکرد و اقدامات مصوب خود در سطح استان پرداختند.


٠٩:٣٦ - 1397/06/14    /    شماره : ١٩٢٦٣    /    تعداد نمایش : ٦٤خروج
قم،میدان جهاد،میدان امام زاده سید علی ، خیابان 60 متری شهدای پست،صندوق پستی: 37185-311،دورنگار: 7780138
Copyright © 2014 www.qompnu.ac.ir All rights reserved
طراحی وب سایت شرکت فن آوری اطلاعات آریانیک داده