ثبت نام بدون آزمون و صرفا براساس سوابق تحصیلی #تکمیل_ظرفیت_کارشناسی دانشگاه پیام نور از امروز 23 مهرماه الی 15 آبان ماه 97 با مراجعه حضوری به دانشگاه پیام نور( شهر مورد تقاضای داوطلب) انجام می پذیرد. متقاضیان در شهر قم به دانشگاه پیام نور مرکز قم واقع در پردیسان روبروی بوستان غدیر و متقاضیان در شهرهای سلفچگان،کهک و خلجستان به واحدهای مربوطه مراجعه نمایند
 
 • همایش ملی زمین شناسی در دانشگاه پیام نور استان قم برگزار می شود
  عضوهیات رئیسه انجمن زمین شناسی ایران از برگزاری همایش ملی با محوریت علوم زمین شناسی طی روزهای 23 و 24 آبان ماه سال جاری در استان قم خبر داد.

 • السلام علی الحسین و علی علی ابن الحسین و علی اولاد الحسین و علی اصحاب الحسین
  .

 • سال حمایت از کالای ایرانی گرامی باد
  .

 • 27 محرم دانشگاه پیام نور مرکز قم میزبان دو شهید گمنام بود (این روز هرگز فراموش نخواهد شد)
  .

 • عضویت در سامانه رسمی دانشگاه پیام نور
  .

اخبار > فرا رسیدن نیمه شعبان و هفته سربازان گمنام امام زمان(عج) گرامی باد.


  چاپ        ارسال به دوست

روابط عمومی دانشگاه پیام نور استان قم

فرا رسیدن نیمه شعبان و هفته سربازان گمنام امام زمان(عج) گرامی باد.

.فرمایشات حضرت امام خمینی(ره) در مورد سربازان گمنام اما زمان (عج)
* با تشکر از زحمات اعضای محترم وزارت اطلاعات ، این سربازان گمنام زمان در جنگ با ایادی استکبار در داخل کشور صدمات بسیار دیده اند و از طعن و لعن ضدانقلاب و اغفال شده ها نرنجیده و وظیفه اسلامی میهنی خود را انجام می دهند .....(14/4/1366)
* بارالها ، این عزیزان مجاهد فی سبیل ا... را برای ملت ما حفظ فرما و به شهدای آنان رحمت ، به بستگان آنها خصوصاً مادران و پدران و همسران آنان صبر و خیر و برکت عنایت فرما و از خداوند متعال توفیق سعادت و سلامت شما را خواستارم ، امیدوارم حضرت ولی عصر پشتیبان شما باشد.(19/11/1363)
گلچینی از بیانات مقام معظم رهبری حفظه الله در دیدار با سربازان گمنام امام زمان (عج) مورخ 29/1/1397 به شرح ذیل ارسال می گردد:
* خدای متعال به برکت تلاش ها و فداکاری های شما که در طول زمان در مجموعه اطلاعاتی انجام گرفته ، کشور ، نظام و انقلاب را حفظ کرده است و از این به بعد هم انشاالله همین طور خواهد بود.بنده از خیلی قبل ها به بدنه وزارت اطلاعات هم اعتقاد و هم اعتماد داشته ام . خیلی امتحان های خوبی را (پس) داده اید.
* الحمدالله مجموعه وزارت اطلاعات ، مجموعه برآمده از انقلاب است. شما بچه های امامید.یک خصوصیتی در شماست که شما پدید آمده از انقلاب هستید. مجموعه اطلاعاتی کشور از اول سالم و خالص درست شد و سالم و خالص ماند. وزارت اطلاعات تا حالا خالص و سالم باقی مانده و این خیلی مهم است.
* پیش بینی حوادث لازم است. تحلیل حوادث کافی نیست. پیش بینی حوادث باید در مجموعه اطلاعاتی اتفاق بیفتد. لازمه این کار این است که جمع آوری و دسترسی را تقویت کنید و بعد بررسی و تحلیل اطلاعات را .
*اینکه امام بزرگوار بارها بر حفظ زی طلبگی و داشتن زندگی ساده و معمولی مسئولان تاکید داشتند ، به همین علت بود. مسئولان در نظام اسلامی نمی توانند این تصور را داشته باشند که چون مسئولان در کشورهای دیگر از امکانات گوناگون برخوردارند ، پس در نظام اسلامی نیز چنین مواردی مباح است. در جمهوری اسلامی ، ما با نام اسلام به دنبال حکومت پیامبر اسلام (ص) و امیرالمومنین (ع) هستیم ، بنابراین باید با روحیه اشرافی گری و شهوت رانی به شدت مقابله شود.


٠٩:٠٣ - 1397/02/08    /    شماره : ١٩٢٠٢    /    تعداد نمایش : ٣٦٩خروج
قم،میدان جهاد،میدان امام زاده سید علی ، خیابان 60 متری شهدای پست،صندوق پستی: 37185-311،دورنگار: 7780138
Copyright © 2014 www.qompnu.ac.ir All rights reserved
طراحی وب سایت شرکت فن آوری اطلاعات آریانیک داده