پيامبراکرم صلى ‏الله ‏عليه ‏و ‏آله : آيا شما را از شبيه ترينتان به خودم با خبر نسازم؟ گفتند: آرى اى رسول خدا! فرمودند: هر كس خوش اخلاق‏تر، نرم‏خوتر، به خويشانش نيكوكارتر، نسبت به برادران دينى ‏اش دوست‏دارتر، بر حق شكيباتر، خشم را فروخورنده‏ تر و با گذشت‏ تر و در خرسندى و خشم با انصاف ‏تر باشد.
 
 • آغاز ثبت نام در دانشگاه پیام نور همزمان با انتخاب رشته آزمون سراسری از تاریخ 15 الی 24 مرداد ماه
  .از روز دوشنبه مورخ 97/05/15 آغاز و در روز چهارشنبه مورخ 97/05/24 پايان مي‌پذيرد.

 • سال حمایت از کالای ایرانی گرامی باد
  .

 • 27 محرم دانشگاه پیام نور مرکز قم میزبان دو شهید گمنام بود (این روز هرگز فراموش نخواهد شد)
  .

 • عضویت در سامانه رسمی دانشگاه پیام نور
  .

 • آمزش برای همه، همه جا ،همه وقت
  .

اخبار > رئیس دانشگاه پیام نور استان قم در جمع مدیران ستادی و کارکنان :


  چاپ        ارسال به دوست

روابط عمومی دانشگاه پیام نور استان قم

رئیس دانشگاه پیام نور استان قم در جمع مدیران ستادی و کارکنان :

دانشگاه پیام نور با صمیمیت و همدلی در سال 97 نیز قدرتمندتر به کار خود ادامه خواهد داد. 

به گزارش روابط عمومی دانشگاه، دکتر محمد علی حسینی رئیس دانشگاه پیام نور استان قم در نخستین جلسه شورای مدیران و کارکنان در سال 1397 که به نام حمایت از کالای ایرانی نام گذاری شده است بر ضرورت همدلی و مشارکت همه مدیران و کارشناسان در پیشبرد اهداف عالی دانشگاه  تاکید کرد.

دکتر محمد علی حسینی گفت: با توجه به نام گذاری سال 97 از طرف مقام معظم رهبری(مدظله العالی) به نام حمایت از کالای ایرانی و در جهت عمل به منویات معظم له با هدف بالارفتن کسب و کار و شکوفایی اقتصاد داخلی ما هم به نوبه خود انتظار داریم مدیران در خریدها حتما از کالای با کیفیت ایرانی خریداری نمایند.

 

 وی با اشاره به تدوین برنامه راهبردی ریاست عالی دانشگاه پیام نور اظهارداشت:ان شاالله و با توکل بر خدا امیدواریم بتوانیم همگام با سیاستهای کلان دانشگاه  و صرفه جویی در هزینه ها قدرتمندتر در سال 97 به سوی اهداف از پیش تعیین شده گام بر داریم.

دکتر حسینی با اشاره ضمنی به اهم فعالیتهای سال 96 خاطرنشان کرد: سال 96 دانشگاه پیام نور استان قم توانست در بسیاری از زمینه های عمرانی، فرهنگی ، دانشجویی و ورزشی موفقیت های چشمگیری را کسب کند ولی من اعتقاد دارم در سال پیش رو نیز همین گونه خواهد بود و با توجه به برنامه های از پیش تعیین شده این موفقیت ها دور از دسترس نخواهد بود.

رئیس دانشگاه پیام نور استان قم در ادامه از مدیران خواست تا از تمام ظرفیت دانشگاه برای درآمد زایی استفاده شود و  برنامه ریزی برای افزایش در آمد دانشگاه از محل های غیر شهریه ای محقق گردد.

 

وی در بخش دیگری از سخنان خود بر حفظ شان دانشجویان فهیم دانشگاه و تکریم این عزیزان توسط اساتید،مدیران و کارشناسان تاکید کرد و افزود: دانشجویان هستند که ما هستیم پس دانشجویان ولی نعمت ما هستند و باید در رفع نیازهای دانشجویی تمام تلاش خود را به کار ببندیم. 

شایان ذکر است این جلسه در سالن جلسات جدید که به نام سالن حضرت معصومه (س) در دانشگاه پیام نور مرکز قم نام گذاری شده برگزار شد.


٠٩:١٢ - 1397/01/26    /    شماره : ١٩١٨٩    /    تعداد نمایش : ٢٩٢خروج
قم،میدان جهاد،میدان امام زاده سید علی ، خیابان 60 متری شهدای پست،صندوق پستی: 37185-311،دورنگار: 7780138
Copyright © 2014 www.qompnu.ac.ir All rights reserved
طراحی وب سایت شرکت فن آوری اطلاعات آریانیک داده