بسم الله الرحمن الرحیم "اللَّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن صَلَواتُکَ علَیهِ و عَلی آبائِهِ فِي هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِي كُلِّ سَاعَةٍ وَلِيّاً وَ حَافِظاً وَ قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِيلًا وَ عَيْناً حَتَّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَ تُمَتعَهُ فِيهَا طَوِيلا"
 
 • قابل توجه دانشجویان گرامی
  کاربردی ترین اپلیکیشن دانشجویی کشور

 • پنجم شهریور آخرین مهلت جذب بدون آزمون دانشگاه پیام نور
  پنجم شهریور آخرین مهلت جذب بدون آزمون دانشگاه پیام نور

 • پنجم شهریور آخرین مهلت جذب بدون آزمون دانشگاه پیام نور
  پنجم شهریور آخرین مهلت جذب بدون آزمون دانشگاه پیام نور

 • قابل توجه دانشجویان گرامی مرکز و واحدهای تابعه دانشگاه پیام نور استان قم مکان برگزاری آزمونهای پایان نیمسال جاری (بهار) مشخص گردید.
  قابل توجه دانشجویان گرامی مرکز و واحدهای تابعه دانشگاه پیام نور استان قم مکان برگزاری آزمونهای پایان نیمسال جاری (بهار) مشخص گردید.

 • سال رونق تولید مبارک باد
  سال رونق تولید مبارک

اخبار > آغاز ثبت نام تکمیل ظرفیت مقطع کارشناسی سال 96 دانشگاه پیام نور مرکز قم


  چاپ        ارسال به دوست

روابط عمومی دانشگاه پیام نور استان قم

آغاز ثبت نام تکمیل ظرفیت مقطع کارشناسی سال 96 دانشگاه پیام نور مرکز قم

🔴🔴🔴 آغاز ثبت نام تکمیل ظرفیت مقطع کارشناسی سال 96 دانشگاه پیام نور مرکز قم

با توجه به عدم تكميل ظرفيت پذيرش رشته‌هاي تحصيلي آزمون سراسري سال 1396 بدين‌وسيله به اطلاع كليه داوطلبان علاقمند به تحصيل در رشته‌هاي تحصيلي این دانشگاه(اعم از داوطلباني كه در آزمون سراسري سال 1396 ثبت‌نام نموده و يا ننموده‌اند) مي‌رساند داوطلبان با به همراه داشتن مدارك ذيل از تاريخ 96/08/01 لغايت 96/08/30 در طول ایام هفته(بجز پنج شنبه و جمعه) و ایام تعطیل رسمی از ساعات 8:30 لغایت 15 به دانشگاه پیام نور مرکز قم واقع در پردیسان بلوار امامت مراجعه نمايند.

 

1⃣ كليه متقاضيان مي‌بايست حداكثر تا تاريخ 96/06/31 داراي مدرك ديپلم كامل متوسطه نظام قديم(دوره چهارساله) يا پيش‌دانشگاهي و يا كارداني(فوق ديپلم) بوده باشند.

 

تبصره: آن دسته از داوطلباني كه حداكثر تا تاريخ 96/11/30 موفق به اخذ مدرك پيش‌دانشگاهي و یا كارداني گردند، مي‌توانند در رشته و يا رشته‌هاي تحصيلي مربوط متقاضي شوند ولی شروع تحصیل آنان از نیمسال دوم 96-97 خواهد بود.

 

2⃣ كليه داوطلبان مي‌بايست در زمان ثبت‌نام، بابت هزينه ثبت‌نام نسبت به پرداخت مبلغ 200،000 (دويست هزار) ريال از طريق سيستم پرداخت الكترونيكي در سايت سازمان سنجش توسط این دانشگاه اقدام نمايند.

 

3⃣ هر داوطلب منحصراً مي‌تواند در يك گروه آزمايشي و يك كدرشته محل متقاضي شود. بديهي است در صورت ثبت‌نام داوطلب در دو كدرشته و يا در دو مؤسسه اطلاعات وي در بانك اطلاعات پذيرفته شدگان هر دو محل حذف خواهد شد.

 

4⃣ داوطلبان مي‌بايست در زمان ثبت‌ اطلاعات در سامانه مربوط از طريق مؤسسات در خصوص كدرشته مورد علاقه خود دقت و توجه لازم را بعمل آورند. بديهي است پس از ثبت، كدرشته محل ثبت شده براي داوطلبان قابل تغيير و يا تعويض نيست.

 

5⃣ كليه متقاضيان «مرد» مي‌بايست در زمان ثبت‌نام و شركت در اين مرحله از پذيرش دانشجو، از نظر نظام وظيفه منعي براي ادامه تحصيل نداشته باشند.

 

6⃣ پس از انجام ثبت‌نام، افراد به عنوان پذيرفته شده مشروط(در موسسه يا مركز و يا واحد آموزشي كه به آن مراجعه داشته‌اند) تلقي مي‌شوند و شروع به تحصيل آنان تا زمان تاييد نهايي اين سازمان بصورت مشروط خواهد بود.

 

7⃣ آن دسته از داوطلباني كه قبلاً در رديف پذيرفته‌شدگان نهايي آزمون سراسري سال 96 (مرحله شهريور ماه) قرا گرفته‌اند، چنانچه در اين مرحله متقاضي ثبت‌نام و ادامه تحصيل باشند و در يكي از موسسات ثبت‌نام نمايند، قبولي قبلي آنها در شهريورماه لغو خواهد شد.

 

✅✅✅ مدارك مورد نياز:

 

1⃣ اصل و يا گواهي مدرك تحصيلي ديپلم چهارساله نظام قديم با امضاء و ممهور به مهر دبيرستان يا سازمان آموزش پرورش.

 

2⃣ اصل و يا گواهي مدرك تحصيلي ديپلم نظام جديد با امضاء و ممهور به مهر دبيرستان يا سازمان آموزش پرورش.

 

3⃣ اصل و يا گواهي مدرك پيش دانشگاهي با امضاء و ممهور به مهر دبيرستان يا سازمان آموزش پرورش.

 

4⃣ گواهي اخذ مدرك كارداني براي آن دسته از دارندگان مدرك ديپلم نظام جديد كه فاقد مدرك پيش‌دانشگاهي مي‌باشند.

 

5⃣ اصل شناسنامه و 2 برگ كپي از صفحات آن.

 

6⃣ اصل كارت ملي و 2 برگ كپي از آن.

 

7⃣ دو قطعه عكس 4×3 تهيه شده در سال جاري.

 

8⃣ مدرك نظام وظيفه براي برادران مشمول.

 

كليه پذيرفته‌شدگان(بعد از قطعی شدن ثبت نام اولیه و تولید شماره دانشجویی) مي‌بايست به همراه تصوير ديپلم نظام قديم و يا گواهي پيش‌دانشگاهي خود، به «دفاتر پيشخوان خدمات دولت» مراجعه و تائيديه‌ تحصيلي (ارزش تحصيلي) از اداره آموزش ‌و پرورش محل تحصيل خود را درخواست نمايند و رسيد آن را در زمان ثبت‌نام به دانشگاه ارائه دهند. كليه پذيرفته‌شدگان حتماً نام ‌رشته و مؤسسه آموزش‌عالي يا مركز و يا واحد آموزشي محل تحصيل خود را در فرم «دفاتر پيشخوان خدمات دولت» اعلام نمايند.

 

👈👈👈 توجه: کلیه داوطلبان بلافاصله پس از ثبت نام و انتخاب واحد می توانند در کلاس های درس دانشگاه در نیمسال اول 96-97 شرکت نمایند.

مراحل ثبت نام تکمیل ظرفیت مقطع کارشناسی سال 96 دانشگاه پیام نور مرکز قم

 

1⃣ مراجعه به دانشگاه و ثبت نام و انتخاب رشته در سایت سازمان سنجش توسط کارشناس مربوطه و دریافت پرینت اولیه (لازم به ذکر است بعد از این مرحله ثبت نام مشروط دانشجو در این رشته قطعی میگردد).

 

2⃣ مراجعه به کارشناس ثبت اطلاعات و تولید شماره دانشجویی در سایت گلستان و دریافت پرینت و اطلاع از تاریخ تشکیل پرونده فیزیکی بصورت حضوری.

 

3⃣ مراجعه به دفاتر پیشخوان در سطح شهر و دریافت رسید تاییدیه(ارزش) تحصیلی پیش دانشگاهی در نظام جدید و دیپلم برای نظام قدیم.

 

4⃣ مراجعه به سایت جامع گلستان به آدرس  reg.pnu.ac.ir با استفاده از مرورگر اینترنت اکسپلورر و بارگزاری مدارک و اطلاعات درخواستی و دریافت پرینت ثبت نام غیرحضوری.

نام کاربری ⬅️ شماره دانشجویی

رمز ⬅️ شماره شناسنامه

👈👈👈 توجه: در صورت استفاده از کد ملی صفر رقم ابتدایی سمت چپ، حذف گردد.

 

5⃣ مراجعه به دانشگاه در تاریخ اعلامی توسط کارشناسان و تحویل مدارک بصورت فیزیکی و تشکیل پرونده.

 

6⃣ مراجعه مجدد به سایت جامع گلستان به آدرس reg.pnu.ac.ir با استفاده از مرورگر اینترنت اکسپلورر و ثبت انتخاب واحد ترم اول، با توجه به برنامه 8 ترمه ارائه شده در سایت سازمان مرکزی به آدرس http://pnu.ac.ir/portal/Home/Default.aspx?CategoryID=6f1906ae-ba89-4212-a526-dccec14be3dc

 

7⃣ شرکت در کلاسهای درس دانشگاه از نیمسال اول سال 96-97 با توجه به واحدهای انتخابی


٠٨:٤٦ - 1396/07/29    /    شماره : ١٩٠٦٤    /    تعداد نمایش : ٢٠٣٩خروج
قم،میدان جهاد،میدان امام زاده سید علی ، خیابان 60 متری شهدای پست،صندوق پستی: 37185-311،دورنگار: 7780138
Copyright © 2014 www.qompnu.ac.ir All rights reserved
طراحی وب سایت شرکت فن آوری اطلاعات آریانیک داده