پيامبراکرم صلى ‏الله ‏عليه ‏و ‏آله : آيا شما را از شبيه ترينتان به خودم با خبر نسازم؟ گفتند: آرى اى رسول خدا! فرمودند: هر كس خوش اخلاق‏تر، نرم‏خوتر، به خويشانش نيكوكارتر، نسبت به برادران دينى ‏اش دوست‏دارتر، بر حق شكيباتر، خشم را فروخورنده‏ تر و با گذشت‏ تر و در خرسندى و خشم با انصاف ‏تر باشد.
 
 • سال حمایت از کالای ایرانی گرامی باد
  .

 • 27 محرم دانشگاه پیام نور مرکز قم میزبان دو شهید گمنام بود (این روز هرگز فراموش نخواهد شد)
  .

 • عضویت در سامانه رسمی دانشگاه پیام نور
  .

 • آمزش برای همه، همه جا ،همه وقت
  .

 • تنها سامانه رسمی اطلاع رسانی دانشگاه پیام نور
  .

اخبار > حضور حداکثری و پرشور مردم در انتخابات بر تثبیت و اقتدار و اعتبار نظام خواهد افزود


  چاپ        ارسال به دوست

روابط عمومی دانشگاه پیام نور استان قم

حضور حداکثری و پرشور مردم در انتخابات بر تثبیت و اقتدار و اعتبار نظام خواهد افزود

دکتر حسینی در نشست شورای اداری  دانشگاه پیام نور استان قم :

حضور حداکثری و پرشور مردم در انتخابات بر تثبیت و اقتدار  و اعتبار نظام  خواهد افزود

به گزارش روابط عمومی دانشگاه پیام نور، دکتر محمد علی حسینی سرپرست دانشگاه پیام نور استان قم  در نشست شورای اداری  دانشگاه با اشاره به برگزاری دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و پنجمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا گفت: انتخابات در کشور و در این شرایط حساس منطقه ای مظهر مردم سالاری دینی در نظام جمهوری اسلامی ایران است.

دکتر حسینی با اشاره به منویات و فرمایشات مقام معظم رهبری (مدضله العالی ) در خصوص حضور مردم در انتخابات افزود: قطعا حضور حداکثری مردم باعث تثبیت و اقتدار و اعتبار  نظام اسلامی  خواهد شد .

وی تصریح کرد: امیدواریم با  برگزاری کرسی های آزاد اندیشی، نمایشگاه کافه آزاد در خصوص انتخابات ،مناظره ها و تریبون آزاد دانشجویی با عنوان شفاف بگو  و توزیع رایگان کتابچه تو صیه های مقام معظم رهبری در دانشگاه پیام نور استان قم  طی روزها و هفته های اخیر  توانسته باشیم سهم کوچکی در حماسه حضور پرشور مردم در انتخابات امسال داشته باشیم و به نوبه خود بدخواهان و دشمنان این کشور را در رسیدن به اهداف پلیدشان مایوس و ناامید کرده باشیم.

سرپرست دانشگاه پیام نور استان قم  تأکید کرد:ان شاالله یک بار دیگر در 29 اردیبهشت ماه در انتخابات ریاست جمهوری و شوراها با حضور حداکثری در پای صندوق های رای، حماسه جدیدی رقم خواهد خورد.

دکتر حسینی با تاکید بر وحدت و همدلی مردم در عمل به منویات مقام معظم رهبری افزود: دانشگاه ها نقش محوری و سازنده ای در انتخاباتی پرشور و باشکوه در کشور  دارند.

سرپرست دانشگاه پیام نور استان قم از همه دانشجویان، اساتید، کارکنان و آحاد مردم کشور بویژه استان قم دعوت نمود که با حضور گسترده خودشان در انتخابات پیش رو برگ زرین دیگری در تاریخ انقلاب شکوهمند اسلامی ایران رقم بزنند


١٠:٥٧ - 1396/02/25    /    شماره : ١٨٩٣٨    /    تعداد نمایش : ٩٤٦خروج
قم،میدان جهاد،میدان امام زاده سید علی ، خیابان 60 متری شهدای پست،صندوق پستی: 37185-311،دورنگار: 7780138
Copyright © 2014 www.qompnu.ac.ir All rights reserved
طراحی وب سایت شرکت فن آوری اطلاعات آریانیک داده