پيامبراکرم صلى ‏الله ‏عليه ‏و ‏آله : آيا شما را از شبيه ترينتان به خودم با خبر نسازم؟ گفتند: آرى اى رسول خدا! فرمودند: هر كس خوش اخلاق‏تر، نرم‏خوتر، به خويشانش نيكوكارتر، نسبت به برادران دينى ‏اش دوست‏دارتر، بر حق شكيباتر، خشم را فروخورنده‏ تر و با گذشت‏ تر و در خرسندى و خشم با انصاف ‏تر باشد.
 
 • اعلام زمان مراسم استقبال از دانشجویان جدیدالورد(کارشناسی و کارشناسی ارشد)
  .

 • مراحل ثبت نام مقطع کارشناسی ورودیهای سال 98-97 دانشگاه پیام نور استان قم
  مراحل ثبت نام مقطع کارشناسی ورودیهای سال 98-97 دانشگاه پیام نور استان قم (مرکز قم، واحد جعفریه،واحد دستجرد ،واحد سلفچگان، واحد کهک)

 • همایش ملی زمین شناسی در دانشگاه پیام نور استان قم برگزار می شود
  عضوهیات رئیسه انجمن زمین شناسی ایران از برگزاری همایش ملی با محوریت علوم زمین شناسی طی روزهای 23 و 24 آبان ماه سال جاری در استان قم خبر داد.

 • السلام علی الحسین و علی علی ابن الحسین و علی اولاد الحسین و علی اصحاب الحسین
  .

 • سال حمایت از کالای ایرانی گرامی باد
  .

اخبار > بصیرت افزایی از موضوعات محوری ضیافت اندیشه دانشجویی است


  چاپ        ارسال به دوست

مسئول دفتر نهاد مقام معظم رهبری(مدضله العالی) دردانشگاه پیام نور استان قم:

بصیرت افزایی از موضوعات محوری ضیافت اندیشه دانشجویی است

به گزارش روابط عمومی دانشگاه پیام نور از قم، دکتر محمود شیخ الاسلامی با بیان اینکه طرح ضیافت اندیشه از روز شنبه23الی دوشنبه26 مردادماه در دانشگاه پیام نور استان قم برگزار می گردد اظهار کرد: هدف از برگزاری این دوره ها بصیرت افزایی و در مجموع ارتقاء فرهنگی و بینش سیاسی دانشجویان است. 

وی به اهمیت این دوره کلاس‌ها اشاره کرد و افزود: شهر مقدس قم از ظرفیت بسیار خوبی در جهت هدایت افکار دانشجویی به سمت تربیت و ارتقاء اخلاقی و قرآنی دانشجویان برخوردار است که این مهم می تواند در برگزاری هر چه مطلوبتر فوق برنامه های امام شناسی و انتظار در عصر جدید،نگاهی نو به سبک زندگی منتظران، سینما، منجی و مهدویت در کنار این 4 واحد درسی برای دانشجویان عزیز تاثیر گذار باشد.

مسئول دفتر نهاد مقام معظم رهبری در دانشگاه پیام نور قم با بیان اینکه 90 نفر در این دوره ها ثبت نام کرده اند،خاطرنشان کرد:این دوره ها در ساختمان شماره 2 دانشگاه پیام نور استان قم  و در دو بخش صبح ها ،آموزشی  و واحد های درسی و بعد از ظهر ها در پژوهشگاه بنیاد مهدویت مسجد مقدس جمکران به صورت فوق برنامه اجرا خواهد شد.


٠٠:٠٥ - 1395/05/11    /    شماره : ١٨٢٨٩    /    تعداد نمایش : ٣٩٦خروج
قم،میدان جهاد،میدان امام زاده سید علی ، خیابان 60 متری شهدای پست،صندوق پستی: 37185-311،دورنگار: 7780138
Copyright © 2014 www.qompnu.ac.ir All rights reserved
طراحی وب سایت شرکت فن آوری اطلاعات آریانیک داده